Komanda

Karolina

Manikiūro/ pedikiūro specialistė

Kvalifikuota manikiūro ir pedikiūro specialistė, nuolat tobulinasi geriausių instruktorių kursuose!

Barbora

Manikiūro/ pedikiūro meistrė

Atlieku klasikinį ir kombinuotą manikiūrą/pedikiūrą. Dievinu minimalistinius ir stilingus dizainus, ryškias spalvas ir džiaugsmą klientų akyse!

Gintarė

Manikiūro/ pedikiūro meistrė

Atlieku klasikinį, kombinuotą bei aparatinį manikiūrą/pedikiūrą. Mėgstu eksperementuoti su dizainais, spalvomis bei visada stengiuos tobulėti savo srityje. Pasistengsiu įgyvendinti visus jūsų norus bei iš studijos paleisti su gražiais nagučiais! 💅🏼

Eva

Kosmetologė

Esu kosmetologė, dirbu kruopščiai,užtikrintai bei sąžiningai. Turiu išsilavinimą bei reikiamą kompetenciją teikti profesionalias kosmetologės paslaugas. Kiekviena procedūra atliekama atsižvelgiant pagal kliento poreikius.

Laura

Manikiūro meistrė.

Atlieku kombinuotą/aparatinį manikiūrą. Esu ne už greitį ir darbą ,,paskubomis" bet už kokybę ir kruopštų darbą bei išbaigtą rezultatą, tad į savo darbą įdedu daug kruopštumo, ko neišeina daryti ,,paskubomis. Nuolat tobulinu savo žinias ir įgūdžius kursuose ir seminaruose pas stipriausius manikiūro meistrus. 🤗🌸

Snežana

Ieva

Dovilė

Antakių korekcijos/ dažymo meistrė

Atlieku antakių dažymą bei korekciją cheminiais bei henna dažais, patariu antakių priežiūros klausimais. Antakių dizainas atliekamas pagal individualius veido bruožus. Visada atsižvelgiama į kliento pageidavimus.